RenCar sp. z o.o

ul. Gliwicka 190, 44-207 Rybnik

TEL. (32) 793 77 93

Ford Ka +

Konfigurator

Samochodu

Przejdź do konfiguratora samochodu.

Konfigurator

Sprawdź

Cennik

Umów się na

Jazdę próbną

Nowy Ford Ka+

 

Nowy. Przestronny. Ekonomiczny.

Oferuje wiele praktycznych rozwiązań, które zapewniają bezpieczeństwo, komfort i przyjemność z jazdy.

Poznaj zalety nowego Forda KA+ i ciesz się nim podczas każdej podróży.


Przestrzeń dla każdego

Ford KA+ to wyjątkowo przestronne miejskie auto, które świetnie sprawdzi się też podczas weekendowych wypadów. Samochód został zaprojektowany tak, by zapewnić możliwie największą ilość miejsca, maksymalny komfort i funkcjonalność wnętrza przeznaczonego dla 5 osób. Dzięki dużym tylnym fotelom Ford KA+ zapewnia komfortowe warunki podróży pasażerom jadącym z tyłu. Jest tam wystarczająco dużo miejsca dla 3 dorosłych osób.


Liczy się każda kropla paliwa

Nowy Ford KA+ napędzany jest czterocylindrowym silnikiem benzynowym Ti-VCT o pojemności 1.2 l, który jest dostępny w dwóch wersjach: o mocy 70 KM oraz 85 KM. Obie wersje spełniają normę emisji spalin Euro 6. Oba warianty zapewniają niskie zużycie paliwa i charakteryzują się niewielką emisją CO2 na poziomie 114 g/km. Korzyści te osiągnięto dzięki dłuższemu zestopniowaniu skrzyni biegów.


Łatwe parkowanie w ciasnych miejscach

Ford KA+ to kompaktowe i niezwykle zwrotne auto, które sprawia, że parkowanie w ciasnych miejscach jest dziecinnie proste. W bezstresowym manewrowaniu pomogą również tylne czujniki parkowania, które minimalizują ryzyko wgnieceń i zadrapań podczas wjeżdżania i wyjeżdżania z miejsc parkingowych. Jeśli podczas cofania pojazdu czujniki wykryją przeszkodę, urządzenie emituje dźwiękowe sygnały ostrzegawcze. Częstotliwość sygnałów wzrasta wraz ze zbliżaniem się do przeszkody.


Tempomat – przyjemność podróżowania

Tempomat z ogranicznikiem prędkości umożliwia ustawienie preferowanej prędkości jazdy. Pomaga uniknąć przekraczania ograniczeń prędkości co doskonale sprawdza się w terenie zabudowanym i zwiększa komfort prowadzenia na dłuższych dystansach. W sytuacji gdy musisz nagle przyspieszyć wystarczy nacisnąć mocno pedał gazu, co anuluje wcześniej zaprogramowaną prędkość.


Łatwe ruszanie pod górę (system HSA)

Układ ułatwiający ruszanie na wzniesieniach (HSA) zapobiega stoczeniu się pojazdu. System utrzymuje działanie układu hamulcowego przez dodatkowe 2,5 sekundy, dzięki czemu zyskujesz czas i kontrolę w chwili przekładania stopy z pedału hamulca na pedał przyspieszenia.


Przyczepność w każdych warunkach

Układ kontroli trakcji (TC) pomaga uniknąć buksowania kół podczas jazdy na śliskiej nawierzchni. Sprawdza się on idealnie wtedy, gdy trzeba gwałtownie przyspieszyć lub wjechać na wzniesienie.

Prowadź bez zbędnego wysiłku

System wspomagania kierownicy (EPAS) automatycznie dostosowuje się do prędkości z jaką się poruszasz. Podczas jazdy po mieście lub parkowania system ułatwia skręt kół i zapewnia większą siłę wspomagania. Przy większej prędkości (np. na autostradzie) system usztywnia kierownicę, dając prowadzącemu poczucie większej kontroli i pewności. Nowatorski system EPAS jest aktywny tylko wtedy kiedy to potrzebne, co zmniejsza zużycie energii, a zatem i paliwa.

Lepsza widoczność w dzień i w nocy

Nowy Ford KA+ jest wyposażony standardowo w przednie światła przeciwmgielne oraz światła do jazdy dziennej, które są dobrze widoczne na drodze zarówno w dzień, w nocy, jak i we mgle. Dodatkowo światła do jazdy dziennej podkreślają stylową sylwetkę samochodu.


PRAKTYCZNE AUTO, KTÓRE DAJE MNÓSTWO PRZYJEMNOŚCI Z JAZDY

 

Praktyczne rozwiązania i zaawansowane technologie zapewniają wiele przyjemności z jazdy i sprawiają, że Ford KA+ to samochód, który idealnie wkomponuje się w Twój styl życia.

System Ford SYNC pozwala na obsługę urządzeń mobilnych i zestawu audio za pomocą prostych poleceń głosowych w języku polskim. Z kolei stacja dokująca My Ford Dock to wymarzone miejsce dla Twojego smartfona – bezpieczne i z funkcją ładowania.

Połączenie nowoczesnego designu i inteligentnych rozwiązań sprawia, że Ford KA+ nie tylko przyciąga wzrok, ale jest również niezwykle funkcjonalny.


Ford SYNC z obsługą głosową i funkcją AppLink

Ford SYNC umożliwia sterowanie systemem audio, odbieranie i wykonywanie połączeń telefonicznych za pomocą prostych komend głosowych w języku polskim. Technologia ta pozwala również na odtwarzanie muzyki z pamięci USB, a także bezprzewodowo z telefonu komórkowego poprzez Bluetooth®. Z kolei funkcja AppLink, to prosty i bezpieczny sposób na obsługę kompatybilnych aplikacji za pomocą ekranu pokładowego systemu audio.

*Nazwa Bluetooth® oraz logo Bluetooth® są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., a ich wykorzystanie przez Ford Motor Company podlega odpowiedniej licencji. Inne znaki i nazwy towarowe są własnością ich zarejestrowanych właścicieli.


Stacja dokująca My Ford Dock

Stacja dokująca My Ford Dock to specjalny składany uchwyt umieszczony w górnej części deski rozdzielczej. Po otwarciu może ona służyć do bezpiecznego zamocowania smartfona lub urządzenia nawigacyjnego, które dzięki temu znajduje się cały czas w zasięgu wzroku kierowcy. Dla większej wygody stacja jest wyposażona w złącze USB umożliwiające łatwe ładowanie podłączonego urządzenia..


Rozrywka w samochodzie

Ford KA+ oferuje szereg funkcji i urządzeń które sprawiają, że jazda tym samochodem jest jeszcze przyjemniejsza. Są to m.in. radioodbiornik cyfrowy (DAB) oraz odtwarzacz CD/MP3. Istnieje też możliwość podłączania urządzeń zewnętrznych poprzez złącze USB.

System komunikacji Ford SYNC z obsługą głosową i AppLink umożliwia połączenie telefonu komórkowego z pojazdem poprzez Bluetooth®, co pozwala kierowcy korzystać z odtwarzacza i telefonu bez konieczności odrywania rąk od kierownicy. AppLink to rozwiązanie, które umożliwia obsługę głosową aplikacji zainstalowanych na urządzeniach przenośnych, w tym korzystanie ze znanego serwisu muzycznego Spotify.


Klimatyzacja

Ford KA+ może być wyposażony w klimatyzację z automatyczną regulacją temperatury (EATC), która pozwala ustawić i utrzymać idealną temperaturę we wnętrzu pojazdu. Dlatego bez względu na pogodę, w Fordzie KA+ zawsze będziesz czuć się komfortowo.

Pogrzewane siedziska przednich foteli

Dla zwiększenia komfortu w zimne dni nowego Forda KA+ można doposażyć w podgrzewane siedziska przednich foteli.

Elektrycznie składane lusterka boczne

Elektryczne lusterka automatycznie składają się po zamknięciu samochodu, aby zapobiec przypadkowemu uszkodzeniu. Można je również złożyć, naciskając przycisk.

System Ford Easy Fuel – bezproblemowe tankowanie

Teraz zatankowanie niewłaściwego paliwa jest praktycznie niemożliwe. Dlaczego? Końcówka pistoletu dystrybutora nie będzie pasować do wlewu jeśli spróbujesz zatankować nieodpowiednie paliwo. Dodatkowo Ford Easy Fuel jest systemem bezkorkowym, więc nie musisz już brudzić sobie rąk podczas tankowania.


Skontaktuj się z nami

Marketing Ford Polska Sp. z o.o. Ford Polska Sp. z o.o. chciałaby na bieżąco informować Państwa o produktach i usługach marki Ford. Poprzez zaznaczenie pól poniżej mogą Państwo wskazać, czy oraz w jaki sposób chcielibyście Państwo otrzymywać od nas informacje. Więcej informacji o tym, jak wykorzystujemy Państwa dane, o ich przekazywaniu za granicę oraz o swoich prawach znajdziecie Państwo w Polityce Prywatności.
TAKNIE

Poczta tradycyjna

Email

Telefon

SMS

Czy wyraża Pan/Pani zgodę, aby Ford Polska Sp. z o.o. wykorzystywała przekazane przez Pana/Panią dane osobowe w celu dopasowania oferty handlowej?

Proszę wypełnić wszystkie zaznaczone pola

Umów się na jazdę próbną.

Marketing Ford Polska Sp. z o.o. Ford Polska Sp. z o.o. chciałaby na bieżąco informować Państwa o produktach i usługach marki Ford. Poprzez zaznaczenie pól poniżej mogą Państwo wskazać, czy oraz w jaki sposób chcielibyście Państwo otrzymywać od nas informacje. Więcej informacji o tym, jak wykorzystujemy Państwa dane, o ich przekazywaniu za granicę oraz o swoich prawach znajdziecie Państwo w Polityce Prywatności.
TAKNIE
Poczta tradycyjna
Email
Telefon
SMS

Czy wyraża Pan/Pani zgodę, aby Ford Polska Sp. z o.o. wykorzystywała przekazane przez Pana/Panią dane osobowe w celu dopasowania oferty handlowej?

Proszę wypełnić wszystkie zaznaczone pola